| sexyangel11 a întrebat:

Cine stie ce se face daca ti-ai pierdut telefonul de rds mobil?

4 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
In primul rand, trebuie sa ii anunti pe cei de la RDS, pentru a-ti dezactiva numarul, pentru ca se poate sa il folseasca altcineva si facturile vor veni in contul tau.
Uite aici numarul de la RDS- relatii cu clientii: 0356400401
Sau te poti duce chiar la RDS, poate ca o sa iti de-a si alt telefon.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| crynys a răspuns:

Te duci la ei si le spui si o sa-ti elibereze alt telefon dar pe cel pierdut trebuie sa il platesti cred ca 60 euro nu stiu sigur cat dar cu siguranta trebuie platit tu l-ai avut in custodie nu ti l-au dat de tot degeaba.

| EnglandGB a răspuns:

Platesti 4 sau 5 milioane.si il dclari pierdut.ei iti dau altu.

| Crystyellllllll a răspuns:

Poi suni ca sa iti stearga numarul.