| joker50 a întrebat:

Cine stie cea mai tare panta din tongueetrosani, Lupeni SI Uricani.

5 răspunsuri:
| Slavic a răspuns:

Lupeni

| camionagiull a răspuns:

Daca esti din uricani sau lupeni bagami idu ionut_2o1o laughing

| joker50 explică:

De sanie

| AldanaBlue a răspuns:

Te referi la partie de ski sau la ce? Nu inteleg.

| AldanaBlue a răspuns:

Poti incerca pe sub telescaunul din Straja (Lupeni)-nu e amenajata special pentru asta dar stiu multa lume care prefera partia asta, si mai sunt ceva partii pe langa Teleschiul 1 si 2 : Canalul, Slalomul - sau in Parang (Petrosani) pe sub telescaun si am impresia ca mai au ceva partii speciale pentru sanie dar nu le stiu denumirea.
In Uricani nu stiu sa fie vreo partie.