| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum sa fac like-uri pe o pagina de facebook va rog fiti seriosi un program ceva de dat like-uri mersi

Răspuns Câştigător
| Blackkpanda66 a răspuns:

Pai intra in grupul : https://www.facebook.com/groups/142852395867274/

Acesta este cel mai mare grup de publicitate la pagini! pune aici pagina dorita si spui: like dau back adica oameni iti da like la pagina apoi ei iti da si tie o pagina sa dai si tu like! si tot asa adica like reciproc! sau poti folosi generatorul: Like me? like you! este foarte sigur! nu are virusi si aduce fani romani! sper ca te am ajutat funda?:)

1 răspuns: