| o fata care te iubeste :x a întrebat:

Cine stie cum sa imi fac poza de la profil de la hi5 mare? happy am vazut mai demult la cateva hi5-uri va rog explicati-mi, dau funda :* mss anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Sapphire a răspuns:

Din cauza faptului ca s-a trecut la versiunea Beta, nu mai poti folosi coduri CSS pentru ati modifica profilul.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mafi5 a răspuns:

Buna!
nu am auzit de astabig grin
dar totusi imi dai funda am nevoie!

| gatito a răspuns:

Pai intri madifica aspectul si apoi dai creeaza un aspect pentru profil si iti va aparea pagina, dupa aia iti scrii acolo un nume si dai la pagina globala pui poza dai salvare si dupa aia intri in aspecte create de mine si dai utilizare aspect.asta e tot