| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum imi pot pune poza la un cont pe Youtube? am vazut ca majoritatea au poza de profil dar eu nu am nimerit-ohee heebig grin Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| b3bita a răspuns:

Intri la tine in cont ..si sus in dreapta la profil ai "Account " apare locul unde se pune poza iar sub este "change" sau ceva de genul tongue dai acolo si restul sti tu tongue

3 răspunsuri:
| JoJo a răspuns:

Gata am gasit.Ms frumoshappy

| b3bita a răspuns:

Cu placere tongue

| Didii29 a răspuns:

Ms mult! la inceput nu gaseam account ca am dat mai intai la my channellaughingsi am crezut ca acolo e dar... de fapt era acolo unde intri la my channellaughing)))))))))))