| linsey a întrebat:

Cine stie cum se activeaza creditul de urgenta la Orange?:* funda

Răspuns Câştigător
| locdog a răspuns:

Salut. Eu fac asa: formez *100#, si dupa aia intru la 4 -> 2 -> 1 -> 1 si urmezi ce mai iti cere acolo.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Apeleaza gratuit de pe telefonul tau *100#, serviciul Self Care, acceseaza meniul Reincarcare, apoi optiunea Reincarcare de rezerva si urmeaza instructiunile. Reincarcarea contului cu cei 40 de euro centi iti va fi confirmata printr-un mesaj scris.
Creditul acesta de rezerva va fi retinut la urmatoarea reincarcare a contului, indiferent de metoda de reincarcare pe care o folosesti, prin Transfer Credit sau din bonusurile primite. Retinerea contravalorii creditului de rezerva va fi de asemenea anuntata printr-un mesaj scris.
O zi buna,
Orange Helpers

| Ekcstsy a răspuns:

Intri in meniul de la *100# si alegi reincarcare si umrezi pasii