| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie sa imi explice cum pot pune un videoclip de pe youtube pe sunphoto? va multumesc

2 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Pai pe youtube mai intai trebuie sa iti faci cont (dai la "sign up" si complectezi alea), si dupa ce ti-ai facut contul dai pe "upload" si bagi videoclipul dorit happy

bishop

| lifeForJesus a răspuns:

Buna! Foloseste : YouTube Converter! ca sa il dai jos, si sa il faci la ce format vrei tu! Dupa care uploadezi filmuletul sau muzica pe siteul respectiv!
Succes!