| Vlad_5409 a întrebat:

Cine stie seria number de la world racing 2 ca am cautat peste tot pe net si nu am gasit-o. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Wally26 a răspuns:

Uite aici, 4TUE4-Y8PR7-LEGHU-RQMEJ-8SQDS, daca cand iti porneste jocu iti revine inapoi in pc, adica nu porneste e problema de crack si trebuie sa cauti pe net altu!

2 răspunsuri:
| Vlad_5409 explică:

Da sti de unde pot lua crack?

| Wally26 a răspuns:

Uite de acilea http://www.megagames.com/download/WORLD.RACING.2.V1.0.ENG.NOCD.ZIP, dar daca ai o problema cu el, adica ca la mine porneste jocul si pe urma apare loading error failed trebuie sa mai cauti alul cred, aicea nu stiu sigur, ca la mine tot asa face!