| alexxy9832 a întrebat:

Cine stie un anti-virus bun( cel mai bun pe care il stiti) Funda

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bit Defender. Elimina virusul cu Politia Romana.Printre altele.

| stlucian a răspuns:

Aici pe bani:

http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/

Aici free (fara bani):

http://www.techradar.com/......ed-1057786

Recomand avast.Il folosesc de vreo 3 ani si daca stii sa-l configurezi e bun nu foarte bun ca e free dar... daca nu intri unde nu-ti fierbe oala e suficient!

| awspam a răspuns:

Avast vede si browserul in timp real, e bun.,, de la nod m am ars odata numai folosesc

| vRemi a răspuns:

Avira, Norton si NOD32 sunt cele mai bune.

| GeorgeH17 a răspuns:

Norton iti ofer o ampla protectie, din clipa in care ai apasat pe download.

| King18name a răspuns:

Cel mai bun e Kaspersky!winking

| MaduMadutsa a răspuns:

Eu zic ca Avast e cel mai bun antivirus la momentul de fata. (antivirus free)

| picard20 a răspuns:

Buna seara! Cel mai bun antivirus dupa cunostintele mele este Eset-NOD32. Eu folosesc Eset Smart Security7, si nu m-a dezamagit. Folosesc o licenta de incercare, n-am atatia bani sa dau si pe antivirus.
Insa decizia va apartine. Il puteti gasi si descarca de pe siteul www.filehippo.com. Mult succes!

| Ovidiu_Moldovan_1986 a răspuns:

Kaspersky si Avast!

| anonima893224 a răspuns:

Avira