| sileriky a întrebat:

Cine stie un mod de invare a limbii engleza online pe gratis?

Răspuns Câştigător
| missmine a răspuns:

Https://www.livemocha.com/......sers/login uite aici iti faci cont si ai tot ce-ti trebuie.mai cauta si cuvinte prin dictionarul online, si foloseste si o carte:o sa-ti fie mai usor.dar pentru asta trebuie sa te si tii de engleza. funda?

1 răspuns:
| ghiCIne a răspuns:

Nu stiu la ce nivel te afli la engleza, dar vezi acest link http://www.internetpolyglot.com/ si in stanga vei vedea o lista cu limbile straine.