| emanu23 a întrebat:

Cine stie unde gasesc rezultatele la olimpiada de matematica 12.03.2011 faza judeteana bistrita nasaud clasa a VI-a.
Olimpiada sa desfasurat la scoala. gen. Stefan cel Mare.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Mai ai rabdare! --- daca, olimpiada s-a defasurat sambata 12 Mart, nimeni dintre cei implicati in organizare/evaluare nu va face "munca patriotica", azi dumineca 13 Mart, pentru a posta/afisa rezultatele!

| Doloresidk a răspuns:

Alessia5158 are dreptate.

Rezultatele nu se afiseaza asa repede pe net, dar sunt sigura ca s-au afisat deja la centrul de examen [ adica la scoala unde s-a organizat olimpiada]

Bafta!