| Raluu21 a întrebat:

Circula maxi taxi in ziua de Crăciun?:* (Bucuresti-Călărași)

6 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Îi zice microbuz. De unde au scos bucureștenii faza cu "maxi-taxi"?
Ma rog, știu că în zona mea circulă doar o firmă parcă și cu program de weekend. Cel mai sigur sună un șofer sau direct la firmă și întreabă de un program (nici ei nu știu exact ce curse au).

| Raluu21 explică (pentru Mangustă):

Scuze, am pus intrebarea pentru o prietena care voia sa vina la mine de Craciun si mi a spus de "maxi-taxi" laughing
Mersi de raspuns :*

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine stie, fiecare firma isi face propriu program, suna si intreba, cel mai probabil nu merg

| CookieStar a răspuns:

Fiecare firmă își face propriul program, dar cel mai probabil nu circulă tocmai de Crăciun.

| RunForLife a răspuns:

Daca au angajati oameni de alta religie va circula:*poti cauta un birou de informatii virtual

| Metamorphosen a răspuns:

Nu.