| Spiderman123 a întrebat:

Cit costa contractul la medicină?

5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

La ce contract te referi?

| Iote a răspuns:

Tinere, acest site, este romanesc. Voi intrati aici si puneti intrebari ca si cum ati fi la voi acasa. Si mai aveti si pretentii la raspunsuri corecte, desi nu mentionati nici unul ca e vorba de Republica M. Noi nu stim care sunt obiceiurile la voi acolo.
Intra pe un site de al vostru si pune intrebarile specifice tarii si invatamantului vostru.

| Spiderman123 explică (pentru Iote):

Noi la fel suntem români doar ca avem dialect basarabean și așa răspunsuri cum ai dat tu maria ta aici nu se dau
Punct

| Iote a răspuns (pentru Spiderman123):

Tu o faci pe-a prostul? E vorba de legi, de sistemul de invatamant si alte lucruri care difera mult. Cand vei fi corect, atunci sa-mi faci observatii.

| Iote a răspuns (pentru Spiderman123):

Si, apropo, raspunde-i Luminitei: la ce contract te referi? Pentru ca, nici eu nu am inteles.