| anonim_4396 a întrebat:

Cit timp trebuie sa astept ca sa mi se stearga contul de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Slavic a răspuns:

Buna butterfly in TPU nu iti sterge contul niciodata!

Trebuie doar sa te uiti sus in dreapta la contact si scrii emailul tau... numele si scriii pentru cine e mesajul tu scriie pentru Ralucai si scrie draga ralucai te rog stergemi contul sper ca am fost inteles = ))

Pa, pa.

Slavic

3 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

1 iti creezi o adresa de yahoo

2 iti schimbi adresa de yahoo de pe site o pui pe cea care ai creat-o

3 faci public contul pe site cu parola de la mailul nou facut si cu contul respectiv+parola de pe site.

mult mai bine asa decat sa stai sa astepti

numai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu astept de citeva zile...

| mariamarybu a răspuns:

Nu ti se poate sterge! odata ce ai intrat nu maipoti iesi!