| stefaniastefaa a întrebat:

Ciudat! Caut si eu o peroana..se numeste Ionascu N. Simona Maria, nascuta in Buzau, acum sta in Bucuresti. A terminat Liceul Sportiv Buzau ca si mine, am fost colege. A terminat Facultatea de Marketing si Afaceri Economice InternaŃionale Bucuresti si am inteles ca sta undeva pe langa Bucuresti, foarte aproape. Daca o cunoaste cineva ma poate ajuta cu un nr de telefon?

Va multumesc!

5 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Nu cunosc aceasta persoana, dar iti doresc mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce an ai terminat liceul sportiv?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-mi un id aici sa iti dau detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,

Mail-ul meu este:
stef.stefania86@yahoo.com

Ms mult!

| stefaniastefaa explică:

Liceul l-am terminat in 2005-2006 am vorbit si cu colegii de clasa insa nimeni nu mai stie nimic de ea, doar ca este in Bucuresti si am mai aflat ca sta la prietenul ei care este de undeva din Chiajna. Inainte avea ID-ul de mess simsonela si just_simsonela. Este nascuta pe 23 noiembrie 1986. Va rog daca se poate un ID de mess. Din pacate eu nu o pot cauta deoarece am o problema la piciorul stang si ma deplasez greu.

Va multumesc!