| Cinevaa a întrebat:

Cre ma ajuta si pe mine cu un site de unde pot downloada jocuri [pentru PSP? dau fundita plsss:X

2 răspunsuri:
| MGBV11 a răspuns:

Scrie pe google inmortal games si dai click pe primul linkwinking

| cucubau1992 a răspuns:

F i l e l i s t dar problema e in felul urmator u ai psp decodat adica decriptat vezi ca psp are un fel de antivirus care nu acepta cd piratate doar cele originale daca nu ai incercat piratate nici nu incerca.decriptarea aia costa in jur de 50 de euro pentru psp 1 2 3 si x box asa pai pentru psp, i s o h u n t, b i t t o r e n t etc ori ce track-ere care au sectiune de psp.stiu de decriptarea aia pentru ca am un ps2 si un psp si a trebuit sa ma duc sa mi le decriptez