| Maria1927 a întrebat:

Credeti ca daca vorbesc cu un redactor pot sa am propria revista?

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Daca ai fonduri, poti...

| Leocerba a răspuns:

Tu ce-ti inchipui ca poate fi redactorul?
Este cel ce redacteaza, adica scrie, editeaza, negociaza, "da vina" pe sub-redactori, "o incaseaza" de la redactorul-sef, proceseaza informatiile care-i trec pe sub ochi, hotaraste in functie de ceea ce doreste patronul.
Redactorul nu poate hotari daca tu vei avea propria revista. A avea propria revista cere capital. Capital de bani, de marfuri, de cunostinte, de influenta. Ai asa ceva?
Redactorul poate hotari daca vei scrie, in calitate de colaborator, articole in revista. Atat.

| IonutAxi a răspuns:

Incearca sa vezi daca poti

| tenshi261 a răspuns:

Ai putea dar daca nu ai idei buna, sigur nu o sa rezisti
funda?>

| Darcos a răspuns:

Poti sa ai propria revista...
Dar trebuie sa fie o revista originala si care sa aiba subiect interesant...

| uluitu a răspuns:

Da dar este foarte greu trebuie sa ai subiecte interesante ca lumea sa ti-o cumpere deci te sfatuiesc sa nu iti faci propria revista dar daca tu vrei poti discuta cu un redactor si o poti avea