| Ioanaa16 a întrebat:

De curand am fost numita redactor la revista scolii si am nevoie de cateva teste te personalitate(pentru adolescenti) pentru a aparea in revista. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Ai cautat pe internet si nu ai gasit?

| Ioanaa16 explică (pentru Vvistula):

Am gasit numai teste onlinewinking

| Vvistula a răspuns:

Si nu poti sa le pui pe hartie?laughing interpretarile le faci tu ca de aia esti redactor sef

| Ioanaa16 explică (pentru Vvistula):

De ce se mai numesc "Teste de personalitate" daca interpretarile le fac eu? Asa eu pot scrie absolut ce vreau, orice idee imi trece prin minte. Si tot ce as vrea sa public in revista scolii trece prin mana unui profesor, deci, practic nu am cale libera la nimc.

| zitiala a răspuns:

Pui niste intrebari cu mai multe variante gen: Ce fel de muzica asculti? a. pop (5 puncte) b.rock ( 10 puncte )... dupa ce raspund la toate intrebarile aduna punctele raspunsurilor pe care le-au dat si faci gen: 30-70 puncte - esti o fire calma careia nu ii place sa iasa in evidenta 75-100 puncte-esti o persoana prietenoasa si distractiva... Bafta! happy