| sorygokus a întrebat:

Credeti sau stiti daca va mai aparea un dragon ball. sunt un mare fan... akira toriyama e un zeu... si va mai aparea un dragon ball in afara de dragon ball/z/gt. adica AF. sau altceva... am fost in italia shiacolo erau reviste gen manga intr-un magazin cu dbaf... si acum imi dau seama cat de p... t am fost ca nu am luat crying broken heart

2 răspunsuri:
| 2dor4 a răspuns:

Pai din cate stiu a aparut doar revista de benzi desenate. nu stiu daca va aparea si anime

| andreistar10 a răspuns:

Dragon ball amv.