| anonim1928 a întrebat:

Cu cat as putea vinde un iphone 4, negru, 16 gb, (pot pune la alegere ios 5/6/7), are ecranul schimbat(tot original) insa e cam zgariat...chiar daca am folie mata pe el se mai vede dar nu asa de tare. pe aluminiul de pe pati arata bine, iar spatele nu are nici o zgarietura.am accesoriile originale si cutia...cam cat as lua?

Răspuns Câştigător
| Hexiled a răspuns:

700-800 de lei am fost de ajutor?

1 răspuns:
| SonicAndrei a răspuns:

Un iPhone 4 nou costă 1650 lei, deci eu cred că dacă ai cere 800 de lei ar fi prea puțin. Sigur că pentru cumpărător ar fi foarte bine, dar eu l-aș vinde (mai ales dacă e în stare bună) cu vreo 1000 lei (cel puțin, dar aș urca maxim până la 1400).

Deci, eu zic că-l poți vinde cu 1000 lei.