| ▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █ a întrebat:

Cu cat pot sa vad un nokia 6288? mi-s-a stricat displeiu la tel. si am fost la un posibil cumparator de tel. a spus ca imi cumpara tel pentru o piese nu mai stiu exact cum se num aceea piesa. mi-a spus sa ii spun eu un pret si nu stiu cat as putea cere pe el thinking

4 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Un 6288 se vinde cu aproximativ 180 daca este in stare buna... avand in vedere ca tu ai si dsplay-ul defect, mare lucru nu cred ca iei pe el... daca iti da 120 ron sa ii pupi mana si sa ii dai si flori big grin

Bula
| Bula a răspuns:

Te duci la un service de telefoane si intrebi pentru cat ti-ar vinde un 6288 de mana a 2-a, iar dupa acea ii intrebi pentru cat ti-ar schimba display-ul... Faci scaderea si ai pretul in jurul careia poti incepe negocierea, daca nu ti-l repari mai bine.

eileen
| eileen a răspuns:

Daca vrea doar o piesa la el. poate 200 ron?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un nokia 6288 si unu 6280 si mi s-a stricat displeyu asa ca cine are displey mai ieftine sa lese un com va rog