| Simy_3244 a întrebat:

Cu cat pot vinde: 1 x placa video ATI Radeon 9250, 256MBytes
1 x procesor AMD Sempron 3000+, 1.8Ghz
2 x memorie ram DDR 512MB RAM
M-ar interesa pretul pentru fiecare produs in parte...

Răspuns Câştigător
| addflo a răspuns:

Nu cred ca dai placa cu mai mult de 100 lei, procesorul cam 80 lei, iar ram-ul... depinde de care e. Ar trebui sa iei in jur de 80 lei si pe cele 2 placute.

Spor la vanzare!

2 răspunsuri:
| Slowmotioon a răspuns:

Poti proceda asa:iei de exemplu cpu si scrii pe net:pret(cpu)ce model e si o sa iti apara mai multe si o sa vez tu, asa poti proceda cu toate celalalte componente(succes)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 100 milioane mai ce probleme va mai gasiti si voi duceti-va in colo si lasati-o balta hihihihihihi