| coco4782 a întrebat:

Cu ce extensie pot baga un videoclip in movie maker. cand incerc sa bag un video filmat cu telefonul in movie maker spune ca nu. l suporta... ce extensie trebuie sa aiba videoclipul? promit funda!

2 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Movie maker lucreaza cu extensia.wmw. Daca ai un telefon mai bun videoclipurile ti le face cu extensia.mp4 sau.3gp

| EmsityProtocol a răspuns:

Iați Sony vegas pro 9. E mult mai ușor de folosit și suportă multe versiuni.Și există si foarte multe pluginuri pentru el!