| CARMENCITA a întrebat:

Cu ce mijloace de transport pot ajunge la fabrica Apaca din Piata Iancului? Va rog nu raspundeti daca nu stiti.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate daca ai spune si punctul de plecare, nu numai ala de sosire, ne-ar fi mult mai usor sa-ti raspundem. Dar, presupun ca cer prea mult, nu? Doar un pic de logica.

| CARMENCITA explică:

Ardnaxur1961 eu am spus punctul de plecare "Piata Iancului".

| shamanka3000 a răspuns:

Metroul

| Basarab a răspuns:

Iei metroul de la Piata Iancului pana la Dristor 2. Schimbi pe Dristor 1(adica si pe magistrala 3) si iei un tren de Preciziei. Cobori la Politehnica.