| MihaelaMiikii a întrebat:

Cu ce pot sa ajung la Piata Dorobantii [mijloc de transport], din Ghencea? happy urgent va rog!

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Mergeți pe jos (1 min) până la stația de autobuz/tramvai Ghencea
Luați tramvaiul: 41 (așteptați 2 min) până la stația Casin (12 stații)
Luați autobuzul: 282 (așteptați 6 min) până la stația Piata Dorobantilor (3 stații)

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Http://transporturban.ro/ro/
Îți faci singur traseul de unde vrei să pleci unde vrei să ajungi!

| alexs99 a răspuns:

Poti ajunge din Ghencea la Piata Dorobanti cu tramvaiul 41, iar apoi sa schimbi cu autobuzul 282.