| florina200 a întrebat:

Cu ce poti curati negreala de la nuci. funda

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

Mai demult eu am incercat cu clor si s-a luat. Incearca si tu!
Sper ca te-am ajutat. Bafta! Funda? :*

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu face greșeala să folosești clor. Te vor ustura mâinile, iar mirosul se va lua foarte greu. Prepară o soluție din sare de lămâie și apă (pune mai multă sare de lămâie, ca să fie mai concentrată).
Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| Overflame a răspuns:

Incearca cu acetona sau spirt, oricum o sa se ia greu in cateva zile... happy
funda?

| WoaDmulL a răspuns:

Pui sare de lamaie tongue.

| XoXo_8074 a răspuns:

Cu suc de lamaie

sau cu o rosie.o iei si o vreci bine in mana(partea cu pulpa si semintelewinking )

funda?batting eyelashes

| Dema a răspuns:

Spala'te pe maini cu sare de lamaie de cateva ori
functioneaza 100% o stiu din propria experienta ^_^

| gabrielaoana11 a răspuns:

Cu sare si sapun special