| Anonim20133 a întrebat:

Cu ce program as putea face cel mai rapid o scanare de virusi?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Descarcă şi instalează Malwarebytes' Anti-Malware, este gratuit şi îl găseşti pe site-ul oficial, este şi cu interfaţă în limba română. După instalare dai Actualizare şi apoi dai o scanare completă şi ştergi din Carantina viruşii găsiţi. Succes şi numai bine!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun este antivirusul tau, iti recomand NOD32

| zayidee a răspuns:

Cu un antivirus

| iowy a răspuns:

Urmeaza acest link si descarca antivirusul : http://www.malwarebytes.org/! Numai bine!