| IMISSYOUBABY a întrebat:

Cu ce program pot deschide documentele pdf. dar sa se inteleaga ce scrie in document...

10 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Cu Adobe reader, bineinteles.
http://get.adobe.com/reader/

| Blagandrey a răspuns:

Salut! ca sa iti deschida si sa citeasca fiserele pdf. trebuie sa descarci Adobe reader. Bafta.

| w1NNNd a răspuns:

FreeFileViewer
Cel mai bun eu pe asta il folosescwinking

| mariusxd a răspuns:

Adobe reader

| IMISSYOUBABY explică:

Cum se foloseste Adobe reader?

| Andrada11 a răspuns:

Hei TPU! Cum se interpreteaza un text, urmarind expresivitatea procedeelor artistice? URGENT.dau fundalove struck

| Andrada11 a răspuns:

Il descarci si dupa aia dai click dreapta pe documentul respectiv si dai open with Adobe RiderhappySucces

| Andrada11 a răspuns:

Il descarci si dupa aia dai click dreapta pe documentul respectiv si dai open with Adobe RiderhappySucces