| 教皇 a întrebat:

BUNA. Am o problema cu word document. Nu mai pot deschide documentele create la scoala (pc foloseste windouws 7). Eu am acasa Windows Xp Profesional. Care ar fi problema? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mi se pare ca pe W.7 le-ai facut in format. docx iar W. XP nu recunoaste aceast format (exista doar in W.7). La scoala modifica documentele, respectiv selectezi tot documentul, dai Save as si il salvezi in format.doc. De asemenea poti cauta un convertor, candva am intalnit unul, dar nu mai tin minte pe ce site. Succes si numai bine!