| betti a întrebat:

Ajutor! Nu mai pot sa ajung la documentele, calculatorul meu si deci nici ce se afla la documentele si calculatorul meu.cind apas pe documentele mele sau calculatorul meu nu se deschide si spune : The istruction at " 0x0478dc4b " referanced memory at " 0x0478dc4b ". The memory could not be " read ". Jos scrie : Click on Ok to terminate the program. Am si sters citeva programe pe care le conosc si jocurile de la Control panel unde am reusit sa ajung cumva crezind ca poate o sa se elibereze memoria si o sa imi mearga si tot nu pot sa ajung nici la documentele mele nici la calculatorul meu.Ma poate cineva ajuta?

2 răspunsuri:
| CuriosulMare a răspuns:

Fa "combinatia salvatoare" CTRL+ALT+DEL si da sus la categoria "Procese". Acolo le selectezi pe toate apasand CTRL+A sau cu mouse-ul si dai la toate "End now", dupa care ii dai calculatorului un restart. Eu asa fac de fiecare data cand patesc asta.

| betti explică (pentru CuriosulMare):

O sa incerc. Apesi si pe plus, iar del e de unde stergi?