| OKMaui a întrebat:

Cu ce programe as putea sa scot vocile din melodii? Adica sa le fac instrumentale.

8 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu ai cum, nu exista astfel de program.

| foxsilver a răspuns:

Da,subscriu si eu la raspunsurile de mai sus, cu precizarea ca si cu AIMP2 sau 3, e abureala.Desi are aceasta optiune, poti auzi numai in casti, dar nici atunci nu iti anuleaza vocea in totalitate.
Iti imaginezi ca altfel nu ar mai exista acel karaoke.winking
Sa trag concluzia ca vrei sa te faci cantareata?happy

P.S.Mie imi place sa"scot vocile"celor care ma deranjeaza.laughing

| OKMaui explică (pentru foxsilver):

hee hee Si magarul vecinului canta mai bine decat mine big grin

Mie imi place sa le acopar vocile cu muzica data la maxim.

| foxsilver a răspuns (pentru OKMaui):

Eu in locul tau as invata sa cant la vioara. Dupa o jumatate de ora de do, re mi, fasole fiarta, ti se muta toti vecinii.laughing

| OKMaui explică (pentru foxsilver):

Imi place vioara, dar prefer chitara si am doua big grin
Cred ca i-am innebunit destul cu muzica meahee hee o chitara electrica si ii rezolv pe toti din cateva note.

| foxsilver a răspuns (pentru OKMaui):

Wou! Bine-ai venit in club! Iar pe-aia clasica(daca e si Benton), arunca-mi-o mie cu prastia peste granita.
Uite si o dedicatie muzicala:http://www.youtube.com/watch?v=5BkJsrKz-ag

| Maui2012London a răspuns (pentru foxsilver):

Le indesez pe amandoua printre butoanele de la tastatura, vor iesi prin CD-ROM-ul tau.
Mersi, ai nimerit bine din prima. :)
Asta imi canta boxele de cateva zile. Ti-o dedic :P
http://www.youtube.com/watch?v=Ux1LVyhs6Pg

| dariusbocos a răspuns:

Iti spun cu cea mai mare sinceritate si eu am vrut sa fac asa ceva dar nu exista nu te mai chinuii