| Onissy a întrebat:

Cu ce se curata petele lasate pe maini de nucile verzi? Va rog ajutati`ma!
Dau FuNdItSSa!

Răspuns Câştigător
| love_1456 a răspuns:

Incearca cu sare de lamaiehappy

11 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Zeama de lamaie, apa oxigenata sau clor.

| Reinkaos a răspuns:

Eu stiam cu zeama de lamaie sau sare de lamaie ( incearca si tu sa vezi)

| Sicmao a răspuns:

Clor sau apa cu detergent de haine.In caz ca nu iese, incearca cu benzina.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Foloseste clor

| RandyOrtonRKO a răspuns:

Sare de lamaie am avut si eu ieri nuci verzi si m-am facut pe maini... dar alea verzi nu st inca facute si de aia dai cu sare de lamaie sa vezi ca merge

merge 100%

| nykymyky a răspuns:

Cu clor. funda

| DerekMontayne a răspuns:

Hmm...e simplu am patit-o si eu trebuie doar sa speli cu clor sau sigur sti ca atunci cand te murdaresti de vopsea la vopsirea oualor de paste te murdaresti, si te speli cu clor. Sper ca ti-am fost de folos, fundita!::::::::::::::::big grinDDDDDD

| ioanagirl a răspuns:

Cu sare de lamaie

| ioanagirl a răspuns:

Cu sare de lamaie.

| ioanagirl a răspuns:

cu sare de lamaie.

| robert_4988 a răspuns:

Cu sare de lamaie