| bossu97 a întrebat:

Cu ce se scoate guma de mestecat de pe pantaloni

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cu fierul de călcat și hârtie sugativă (nu râde, așa se numește; o găsești la orice papetărie care se respectă).
Dar în locul tău aș încerca mai întâi varianta cu (,) congelatorul. După logica mea, s-ar foarte putea să funcționeze. Guma, fiind înghețată, va crăpa și se va desprinde de haine foarte ușor. Cel puțin așa cred.
Încearcă! N-ai nimic de pierdut!

NOname
| NOname a răspuns:

O iubesc pe bunica ta! laughing

| darrio2007 a răspuns:

Cu foarfeca.

| IMC90 a răspuns:

Cu fierul de calcat, se topeste pur si simplu.

| DrunkenRat a răspuns:

Baga pantalonii in congelator(sa nu te intimideze ridiculozitatea)... lasa-i cateva ore (1, 2) si apoi scoate guma cu mana. big grin Asa pur si simplu.

| IngerIlegal a răspuns:

Cu un ziar si fierul de calcat

| NicolethaNico a răspuns:

Pune pantaloni in apa calda si freca cateva minute pana dispare.