| Bogdan2304 a întrebat:

Cu ce te ajuta la parteneriatul cu Youtube abonati like-urile si share-urile?

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Parteneriat cu Youtube nu exista, faci parteneriat cu alte canale mai mari pentru promovari!
La un anumit numar de abonati poti sa sincronizezi Adsense cu Youtube si castigi bani cu ajutorul anunturilor!
Vizualizarile sunt foarte importante!

| Bogdan2304 explică (pentru Clorox):

Ba da exista

| Clorox a răspuns (pentru Bogdan2304):

Cati ani ai?

| Iunix a răspuns:

Tu dacă ai fi Youtube ai face parteneriat cu cineva care are 0 abonați, nici un videoclip încărcat etc? Parteneriatul cu Youtube include din câte știu eu și o parte financiară, poți să faci bani de pe urma videoclipurilor tale, deci pentru asta Youtube caută sau preferă persoane care au deja un număr de abonați, ce au un public ce prezintă o activitate pe acel canal și are cine să dea click pe reclamele ce vor apărea în video-urile tale.

| nuestenimic a răspuns:

Parteneriatul cu Youtube o sa te ajute foarte mult daca vrei sa generezi bani din continuturi trebuie sa ai cel putin 1000 abonati daca vrei sa castigi banii de pe urma youtubului si ei la fel castiga de pe tine daca activezi reclamele pe clipurile tale o sa aiba si ei de castigat si tu numai daca ai 1000 abonati

| ZOTTO a răspuns:

Banii