| anonim_4396 a întrebat:

Hanna Montana este cu adevărat o cântăreaţă?

Răspuns Câştigător
| wizard_cristi a răspuns:

Da, Hannah Montana este si cantareata. Uite un album scos de ea: http://www.amazon.com/Hannah-Montana/dp/B000K2V7BY/ref=pd_bbs_sr_5? ie=UTF8&s=music&qid=1232114308&sr=8-5

132 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Da normal

| monicaclaudia a răspuns:

Lolz )) de ce nu )). Pina si filmul iti da conferma.))e asa de greu de crezut.))

| georgehari a răspuns:

După ce am văzut şi auzit la MTV două piese, îţi pot răspunde: nu e.

| pababiba a răspuns:

Hanna Montana e praf!

| pababiba a răspuns:

Vad ca iar se revine la hanna montana miley cyrus asta! Bai frate femeia e praf am zis-o si o reiau, iar fetita asta de e anonima ne-am dat cu totii seama ca este vorba de o singura persoana asa ca puteai sa iti spui parerea intr-un singur raspuns! Fuc* hanna montana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, o cheama Miles Cyrus si este fiica unui cantaret de muzica country si actor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU ESTE 90% SI ESTE 80% DECI NU SUNT SIGURA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este o cantareata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este o cantareata si o cheama in realitate MILES CYRUS. A fost concertul ei in anglia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA, este cu adevarat o cantareata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA ESTE O ADEVARATA CANTAREATA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer este cantareata, insa Miley are o voce de un ton, ragusita, nu imi place deloc de vocea ei iar pe langa cu pozele alea in sutien si altele...mda e clar ca fata asta o cauta cu numanarea. E foarte fitoasa o am confirmata de la o ruda care sta la Hollwood de aproximativ 8-9 ani pentru. lucreaza acolo iar este clar ca este cunoscuta acolo intrucat, ruda, mia-a spus ca a vazut-o intr-un magazin iar, ruda, a intrat in magazin sa o vada iar ea se certa cu prietena ei cica sa-ar putea sa fi fost Mandy.ma-ai bine zis o certa ca ia-r fi uitat acasa glosul/rujul acesteia. Dupa mine deja e banal sa te certi pentru. asa ceva imi cer scuze pentru. greselile gramaticale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SIGUR PENTRU CA SUNT MULTE FOTOGRAFII CU EA SI DACA NU ERA CU ADEVARAT CANTAREATA NU AR FI AVUT CLIPURI SI FILME CU EA!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca are atatia fani si atatea videoklipuri si atgatea koncerte normal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este o cantareata