| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand adaug membri noi intr.un grup pe Facebook nu se adauga automat cu li se trimit doar o invitatie?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate omul nu e interesat de grupul ala. Nu-l poti obliga sa intre in grup. Invitatia poate fi acceptata (si atunci omul intra in grup) sau respinsa.

| PainTech a răspuns:

Nici tie nu ti-ar placea sa te trezesti in 1000 de grupuri cu care nu ai nicio legatura. Personal, si cand primesc invitatia aia mi se pare extrem de enervanta.

| kar1GaNNN a răspuns:

Pentru ca asa e normal. Nici ție nu ți-ar conveni poate sa te adauge în cine știe ce grupuri fantomă. Întâi trebuie să confirme persoana respectiva daca vrea in grup sau nu.
Baftă.

| Albinuța767 a răspuns:

Dacă avea persoană nu vrea? E mai bine e invitație. Dar sa știe că nu are nicio legătură și mie mi s-a trimis o invitatie la un grup dar eu eram deja înscrisă.