| anonim_4396 a întrebat:

Cum adaugi un server la favorite la counter stryke 1, 6? Ofer fundita

Răspuns Câştigător
| CosminKidd a răspuns:

Dai "find servers". "add server" bagi ip acolo sau numele si ok. sau dai clik dreapta pe un sv si dai "add server to favorites" funsditza big grin?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Click dreapta pe serverul cu pricina, iar mai apoi selectezi "Add to favorites".
Succes! happy

| Ruxiii a răspuns:

Click pe "find servers" -> "add server" bagi ip sau numele server-ului dupa dai ok sau dai click dreapta pe server-ul dorit si dupa "add server to favorites".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu un servar si i-am dat ip ca sal bage la fav si nujj de ce nu merge ...de ce oare o fi?