| Adelynaaaa a întrebat:

Cum aflu cata memorie am intr-un folder... funda

Răspuns Câştigător
| cosminache a răspuns:

Pentru memoria ocupara apesi click dreapta pe el si dai pe properties si iti arata acolo. Si intr-un folder ai cat loc ti-a mai ramas pe hard/in partitia respectiva.

3 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Ca sa vezi cata memorie ocupa acel folder dai click dreapta pe folder si dai ultima de jos (proprietati) si iti scrie acolo. Ca sa vezi cata memorie ocupa acel folder, pai depinde unde este situat, in C, in D sau in E. Dai click dreapta pe partitia respectiva (C, D sau E, in my computer) si iti spune cat spatiu ai liber iar dupa aceea dai click dreapta pe folder si dai proprietati si iti arata cat ocupa folderul respectiv.

| blackcat99 a răspuns:

Click dreapta pe poza -> properties-> si iti apare acolo Size:...

| cosminache a răspuns:

Pentru memoria ocupara apesi click dreapta pe el si dai pe properties si iti arata acolo. Si intr-un folder ai cat loc ti-a mai ramas pe hard/in partitia respectiva...