| Diana_8397 a întrebat:

Cum aflu localitatea unde se afla persoana cu care discut pe mess?

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Well...
Mai sunt cateva metodehappy
"NEORTODOXE" Dar... sa zicem doar ca. poti face mult mai multe cu un Ipp decat se credebig grin
Am avut candva un programelhappy
Care mi spunea de une anume ai tu netulhappy adica introduceam ipp-ul.si imi spunea cu exactitate locatia ta bine. orasul sau comuna
P. S NU DADEA ADRESA sau nume! Doar un numar de telefon si strada pe care este hostata firmawinking
Insa m-am lasat d din astealaughing

| Kiyy a răspuns:

Pai nu poti, decat daca incerci sa verifici daca are hi5... ca poate scrie acolo. Sau o poti intreba directi...

| timeea7 a răspuns:

O intrebithinkingbatting eyelashes

alt mod nu stiuhappy

| alexandra_8650 a răspuns:

Simplu.Il/o intrebi.Please funda.