| maryngeorge a întrebat:

Poat afla daca cineva imi intra pe id meu? nu neaparat sa aflu persoana numai daca imi intra cineva pe mess

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă vei fi online non-stop, vei vedea atunci când cineva intră pe id-ul tău, pentru că vei fi deconectat de pe messenger și îți va apărea un mesaj în care vei fi informat că o persoană a intrat pe id-ul tău de pe alt computer.
O altă variantă ar fi să verifici pe site-urile cu detectoare de invisible.
Îți recomand www.vizgin.com.Poți scrie id-ul tău în câmpul „Victim Yahoo ID", iar dacă cineva va fi online/invisible pe id-ul tău în momentul acela, îți va apărea după ce vei da click pe „scan".
Baftă!

| maryngeorge explică:

Ma refer sa aflu daca intra cineva pe id meu in lipsa mea cat timp nu sunt pe id, daca se conecteaza din alta parte ma gandeam poate sunt programe ce iti inregistreaza frecventa pe un id si asa sa aflu daca cineva a mai intrat in lipsa mea pe id meu

| caramela a răspuns (pentru maryngeorge):

Buna! poti afla doar daca un amic din lista ta zice ca a vb cu tine si tu poate la acea ora erai la scoala/servici... daca se plange cineva ca ai fi dat mass-uri vulgare.