| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu un numar de telefon

5 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Poti intreba posesorul in cazul in care il cunosti.

| Andreeagen a răspuns:

Cartea de tel, e o metoda.
Daca pers respectiva are mobil si abonament te poti duce sa cauti dupa numele respectivului la firma de telefonie la vodafone cosmote sau orange dupa caz, dar sa zici ca iti e ruda daca nu ma indoiesc k iti va zice cineva cvwinkingsi orkm nu cred ca vor da inf dar merita incercathappy

| ionnik a răspuns:

Pagini aurii tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite-te in cartea de telefoane.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ofer Numele posesorilor de Abonament ale Oricarui numar de cosmote!

Daca ai pe cineva care te streseaza cu un numar de cosmote, pot sa iti zic daca e cartela sau abonament GRATUIT!

Daca doresti sa stii al cui este abonamentul costa 2 euro (Orange)