| dreamhunter a întrebat:

Cum ajung de la restaurant perla...(Dorobanți)...la liceul economic A.D. Xenopol? Dau funda happy.

Răspuns Câştigător
| AmD a răspuns:

Hey!
Iata adresele:
Liceul economic A.D. Xenopol:

Adresa Str. Traian nr. 165, sector 2, Tel/Fax 320.57.19; Fax 323.61.23; www.colegiulxenopol.ro; xenopol@k.ro, Bucuresti

Restaurant Perla:

dresa: Calea Dorobantilor, nr 98, sect 1, Bucuresti

Telefon: 021-230 12 80; 0744 565 686
Fax: 021 230 43 85
Email: sales@restaurant-perla.ro
office@restaurant-perla.ro

Restaurantul Perla se află la intersecţia dintre Şoseaua Ştefan cel Mare şi Calea Dorobanţilor, în sectorul 1.

Sper ca te-am ajutat! :)

Fundita, daca apreciezi raspunsul dat de mine? :)

3 răspunsuri:
| NimeniSiAtat a răspuns:

104 până la unirii si de acolo, mergi la sfânta vineri si iei tramvaiul 14 ( nu stiu sigur daca mai e capatu acolo) sau 55

| Hace a răspuns:

La Perla ajungi cu autobuzele - 301, 335, 131, tramvaiul 1. Poti ajunge si cu metroul, statia Stefan cel Mare, dar mai ai ceva de mers pe jos.