| Rox3tte a întrebat:

Cum ar trebui sa incep acum pe ultima suta de metri sa ma pregatesc mai bine pentru testarile nationale: romana si matematica?
Cu ce ar trebui sa incep prima data?

5 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Invata dupa intrebarile de la teza ca lucrarea de la BAC este ca si teza

| OnuOnulică a răspuns:

Buna pai ar trebui sa lucrezi mai mult acolo unde nu esti sigura ca nu sti eu unu la romana nu prea ma pricep si lucrez mai mult la romana big grin

| suffarstar a răspuns:

La mate repeta formulele si fa exercitii din fiecare, la romana e mai greu cu toate curentele alea literare....invata esentialul lectilor importante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu recapitularea. Asa iti dai seama unde mai ai de lucrat.

| Ady2098 a răspuns:

Mate :invata formule si fa testarile de anul trecut.le gasesti pe edu.com.eu am invatat in ultima zi si am luat 8.20 romana si 7.80 mate