| MBAAA a întrebat:

Cum as putea sa ajung in parcul Cismigiu pornind traseul de la Afi Palace Cotroceni?

Răspuns Câştigător
| Music4life a răspuns:

Hm. Vrei sa te plimbi sau sa ajungi fix?
Cel mai rapid ai metroul daca vrei pe sus exista troleu pe care-l poti lua vizavi de statia de metrou Politehnica si te lasa la Piata Operei ( sper ca imi amintesc bine ) de acolo poti merge pe jos sau sa traversezi si sa iei orice vine 2 statii. Mai bine astepta si alte sfaturi in caz ca nu-i ca mine sa nu te ratacesc.

2 răspunsuri:
| exerix a răspuns:

Mda,nici o legatura cu categoria...

| MBAAA explică (pentru exerix):

Care nu e legatura? E pusa la informatii utilitare thinking