| real a întrebat:

Cum as putea sa imi instalez de pe net softul pe telefon? daca ajuta cu ceva modelul telefonului sony ericsson w595

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

Instrucţiuni de instalare : Descarcă pachetul de instalare într-un folder temporar de pe PC. Execută fişierul descărcat şi urmează instrucţiunile care apar.Cum se utilizează big grină dublu click pe pictograma Update Service de pe desktop.Permite aplicaţiei Update Service să acceseze Internetul pentru descărcarea conţinutului necesar pentru a executa serviciul (accesul la Internet poate fi blocat de setările pentru firewall). Urmează instrucţiunile care apar. Cerinţe
Conexiune Internet (preferabil în bandă largă)
Cablu USB
Intel® Pentium® 4 de 2, 0 GHz sau superior, AMD Athlon
500 MB de spaţiu liber pe disc.
512 MB RAM
1 port USB 2.0 disponibil
Windows XP™ (Home sau Professional) cu SP2 sau o versiune ulterioară.
Microsoft® Windows Vista™ (32/64 biţi).
Microsoft® Windows 7 (32/64 biţi). Sper sa iti fie de ajutor

4 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Pai intrebarea era alta

| Marian_Lucian_1987 a răspuns:

De unde descarc softul pentru telefon Sony Ericsson w20i?

| real explică:

Ms @djangel, dar eu caut un site de pe care sa descarc ca de instalat stiu.