| Mitrofan_Adrian_1999 a întrebat:

Cum as putea sa scot butonul Dislike daca am meniul in romana, adica ce sa dau, explicati exact ca nu prea stiu la calculator? Am nevoie urgent de ajutor! Pls!

Răspuns Câştigător
| VitalyDeMarco a răspuns:

Apropo daca te referi la dezactivarea voturilor pe YouTube atunci trebuie sa intri in Manager video, alegi video-ul respectiv si dai Modifica. De acolo intri in Setari Avansate si deselectezi ceea ce nu vrei sa apara. Pace.

2 răspunsuri:
| FastAndFurious a răspuns:

De unde sa-l scoti?

| VitalyDeMarco a răspuns:

De unde anume vrei sa scoti acest buton? Nu exista decat pe YouTube din cate stiu eu. Si acolo nu prea poti sa-ti scoti dislike-urile.