| anonim_4396 a întrebat:

Cum creez o mapa speciala pentru clienti cu Publisher 2007?

Doresc sa creez o "mapa" de dimensiunea unei foi a4, personalizata cu numele societatii de asigurari in care lucrez, si cu numele companiei, insa nu stiu dupa ce sa ma orientez in Publisher.

Stie cineva?

6 răspunsuri:
| Aamerican a răspuns:

Nu stiu nici eu, nimeni nu cred ca stie cauta site-uri pe google

| anonim_4396 explică (pentru Aamerican):

Mi-am dat si eu seama. Aici sunt doar copii de 12-16 ani in general, care intreaba de calculatoare, moda, fitnes si sex.

| Aamerican a răspuns:

Cineva care ma intelege daca vrei sa mai vorbim jocuri /programe si etc add mess americanu.freakz mise spune asa findca am stat 4 ani in america (canada )

| anonim_4396 explică (pentru Aamerican):

Nu multumesc. Nu sunt adeptul prieteniilor online, si mai ales de pe site-uri ca TPU. Nu mi-o lua in nume de rau, dar am trecut de nivelul asta.