| MonyMoniq a întrebat:

Cum decupez o fotografie pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Andreea069 a răspuns:

Pai daca vrei sa pui o poza de profil iti da s'o decupezi. Iti alegi o poza dintr'un album, dai pe Optiuni - Make Profile Picture si o sa-ti apara s'o decupezi... daca la asta te referi

| MonyMoniq explică (pentru Andreea069):

Nu imi apare Make Profile Picture, ce fac?

| Andreea069 a răspuns (pentru MonyMoniq):

Pai nu prea stiu. Dar la optiuni ce iti apare? Poate pot sa te ajut daca imi zici asta happy

7 răspunsuri:
| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Dai click dreapta pe poza, dai Save As, salvezi poza, o decupezi in photoshop, paint, irfanview etc si o pui la loc. Daca nu e pe profilul tau, nu poti sa le modifici.

| Andreea069 a răspuns:

Pai nu prea ai cum sa decupezi o fotografie pe facebook. poti sa o iei de pe fb si s-o decupezi pe un site specializat pentru asta big grin ...depinde la ce iti trebuie

| MonyMoniq explică (pentru Andreea069):

Odata am decupat cand am pus-o ca fotografie de profil.

| sabinutza97 a răspuns:

Pai este un buton pe tastatura dupa f12....si dai paste pe pain asta e cea mai usoara metoda...sau descarcarea