| Ion_Daniela_Paula_1977 a întrebat:

Cum descarc poze de pe telefonul mobil( lumia) pe laptop

9 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Lumia are Windows Mobile, deci instalezi frumos OneDrive. La fel si pe calculator. Sincronizezi ambele device-uri si sanatate. Asta cu cablul de date e ca si cum ai merge cu o caruta de-aia ca in The Flintstones pe autostrada...

| anonimg a răspuns:

Eu am lumia 520 si pentru salvarea pozelor folosesc cablu de date.

| aneliram a răspuns:

Cablu de date.

| Andrei900Boss a răspuns (pentru aneliram):

Am spus si eu USB e cablu de date.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei900Boss):

USB e portul doar...si nu ai specificat tipul macar.

| Andrei900Boss a răspuns:

Ca sa descarci poze, de pe telefon mobil (Lumia) iti trebuie un stick USB. sau simplu USB ca sa il accesezi de pe telefon mobil pe un Laptop se aude ceva... si dupa iei pozele si le pui pe Laptop merge si pe pc si pe laptop.

| Andrei900Boss a răspuns:

Adica fir USB accesezi telefonul la Laptop...

| rijkaard a răspuns:

Simplu de tot conecteaza prin cablu usb telefonul de laptop si urmeaza pasii ce iti indica pe laptop succes

| Tîrcolea_Gabriela_1990 a răspuns:

Prin cablul USB