| IonelaBVB a întrebat:

Cum dezactivez "modul sigur" de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

"Cum se dezactivează Modul sigur:

derulați în partea de jos a oricărei pagini YouTube și dați clic pe „Siguranță: activată";
apoi, dați clic pe opțiunea „Dezactivat";
dacă ați blocat Modul sigur, vi se va cere să vă conectați și să introduceți numele de utilizator și parola pentru a confirma că doriți să dezactivați Modul sigur;
după ce v-ați conectat cu succes, derulați în partea de jos a paginii pentru a dezactiva Modul sigur.
Rețineți: dacă dezactivați Modul sigur, se va dezactiva și Căutarea sigură Google.

Nu mai reușiți să dezactivați Modul sigur?

Dacă v-ați introdus numele de utilizator și parola și Modul sigur rămâne activat, vă recomandăm să contactați administratorul de sistem pentru asistență suplimentară."
Sursa:https://support.google.com/youtube/answer/174084?hl=ro
Sărbători fericite şi un An Nou plin de împliniri!